Sportowe sukcesy sosnowieckiej policjantki

Data publikacji 26.06.2013

Agnieszka Bergier, policjantka z komisariatu I policji w Sosnowcu odniosła swój kolejny sportowy sukces. Swoje sukcesy sportowe w judo i ju-jitsu zawdzięcza poświęceniu i ciężkiej pracy nad stałą formą. Zajęła I miejsce w kategorii wagowej do 63 kg na Mistrzostwach Policji w Judo w Legionowie, które odbyły się 21 czerwca.

Nasza policjantka zdobyła I Miejsce na Mistrzostwach Policji w Judo, które zostały zorganizowane w Centrum Szkolenia Policji. Została również najlepszą zawodniczką zawodów, a już  następnego dnia 22.06.2013 roku zajęła I miejsce w kategorii wagowej 49 kg i II miejsce w kategorii wagowej 55 kg na Mistrzostwach Polski Seniorów w Ju-Jitsu. Ceremonię zakończenia zawodów w Centrum Szkolenia Policji uświetnił Komendant Główny Policji nadinspektor Marek Działoszyński. Zawodnikom gratulacje za zajęcie miejsc na podium, osobiście złożył także mistrz olimpijski Paweł Nastula. więcej informacji na temat przebiegu zawodów...