Wiadomości

Grupa złodziei kradła w jednym z dyskontów- publikujemy wizerunki z prośbą o pomoc w identyfikacji

Data publikacji 03.09.2020

Sosnowieccy policjanci z Komisariatu Policji III prowadzą sprawę kradzieży, której w dniu 19 czerwca 2020 roku dokonała grupa trzech osób ( dwóch mężczyzn i kobieta) w jednym z dyskontów w dzielnicy Zagórze. Działając wspólnie „klienci” sklepu ukradli zabawki o łącznej wartości ponad 1600 zł. Publikujemy wizerunki sprawców z prośbą o pomoc w ich identyfikacji. Osobom informującym zapewniamy pełną anonimowość.

Do kradzieży doszło w dniu 19.06.2020 r. Grupa złożona z dwóch mężczyzn i kobiety ( z nagrań monitoringu zabezpieczonych do sprawy wynika, że kobieta najprawdopodobniej była w widocznej ciąży), w jednym z dyskontów znajdujących się w dzielnicy Zagórze, działając w zorganizowany sposób wspólnie dokonała kradzieży wielu zestawów zabawek o łącznej wartości ponad 1600 zł. Publikujemy wizerunki wszystkich trojga sprawców, prosząc o pomoc w ustaleniu ich personaliów.

1. Mężczyzna

2. Mężczyzna

3. Kobieta

Wszystkie osoby, które rozpoznają na załączonych zdjęciach sprawców kradzieży lub posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod nr 47 85 203 00. Osobom tym gwarantujemy pełną anonimowość.