Wiadomości

Życzenia Komendanta Miejskiego z okazji Święta Policji

Data publikacji 24.07.2020

Życzenia z okazji Święta Policji dla policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu od młodszego inspektora Tomasza Kłosowicza, p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu

 

 

 

Panie Policjantki, Panowie Policjanci, Pracownicy Policji !         

Koleżanki i Koledzy !                                                                                               

 

Z okazji święta naszej formacji, w imieniu kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu składam Wam gorące podziękowania za Waszą codzienną służbę i pracę. Jesteśmy obecnie największą formacją mundurową w Polsce. Na zaufanie społeczeństwa pracuje każdy z nas, każdego dnia wykonując swoje zadania. To dzięki Wam postrzeganie naszej pracy i odbiór społeczny naszych działań są tak pozytywne. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w zapobieganie i zwalczanie przestępczości mieszkańcy Sosnowca mogą się czuć bezpieczni, a Policja cieszy się ich zaufaniem.

Szanowni Państwo!

Gratuluję wszystkim odznaczonym, wyróżnionym i awansowanym.

Pragnę złożyć wszystkim Państwu podziękowania i wyrazy uznania za sumienną, rzetelną oraz profesjonalną służbę i pracę. Życzę wszystkim, by była ona dla Państwa źródłem satysfakcji i zadowolenia, które dają siłę, by pomagać i chronić ludzi. Proszę o przekazanie najlepszych życzeń: zdrowia i wytrwałości również Waszym Rodzinom i Bliskim, bez których wsparcia codzienna misja zapewniania bezpieczeństwa byłaby znacznie utrudniona.

Dziękując za służbę, wytrwałość i aktywne działanie ukierunkowane na kształcenie następców zwracam się w sposób szczególny również do policyjnych emerytów i rencistów. Życzę wszystkim Państwu dużo zdrowia, spokoju oraz wiele radości w codziennym życiu.

W tym roku przypada wyjątkowa rocznica. Mija 95 lat, odkąd kobiety pełnią służbę w polskiej Policji. Pragnę przekazać słowa uznania oraz życzenia wszystkim kobietom zatrudnionym w naszej formacji.

Szanowne Panie!

Jesteście integralną, bardzo ważną i potrzebną grupą w naszej formacji. Dziękuję Wam za wzorową służbę, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, a także szczególnie umiejętne godzenie życia zawodowego z rodzinnym.

Życzę wszystkim Państwu spełnienia wszystkich marzeń i oczekiwań, dobrego zdrowia, wiele radości i życiowego optymizmu. Niech dążeniu do realizacji wyznaczonych celów towarzyszy zawsze prawdziwa pasja i wytrwałość. Życzę wyłącznie bezpiecznej służby i wszelkiej satysfakcji- zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

 

 

mł.insp. Tomasz Kłosowicz

                                                                                                                                            p.o. Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu