Podziękowania dla sosnowieckich policjantów - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Wiadomości

Podziękowania dla sosnowieckich policjantów

Data publikacji 26.03.2020

Do Komendanta Miejskiego Policji w Sosnowcu wpłynęły podziękowania dla policjantów od jednej z mieszkanek Sosnowca. Kobieta wraz ze swą rodziną była objęta kwarantanną. Policjanci codziennie służyli im pomocą.

„Chciałam bardzo podziękować dzielnicowemu oraz Policji którzy kontrolowali ul. Jagiellońską, za opiekę i zaangażowanie w czasie kwarantanny, którą zostaliśmy objęci. Przez dwa tygodnie, które były dla nas trudnym czasem, pomimo, iż do ich obowiązków należało głównie kontrolowanie naszej rodziny czy przebywamy w domu, to byli Oni bardzo życzliwi i pomocni, wykazywali bezinteresowną chęć pomocy we wszelakich sprawach, które mogły by nam pomóc w przetrwaniu trudnego czasu i choć nie musieliśmy z tej pomocy korzystać, to jesteśmy wdzięczni za chęć i życzliwość, zasługują na pochwałę.     

                                                                 Dziękujemy z poważaniem”

Policjanci zgodnie stwierdzili, że ich zachowanie w stosunku do tej rodziny nie było niczym niezwykłym. Wszystkie osoby objęte kwarantanną traktowane są przez nich z równą troska i zrozumieniem dla trudności, jakich sytuacja taka im nastręcza. Bardzo miłe dla nich jest jednak to, że jedna z podopiecznych zdecydowała się wyrazić swą wdzięczność i docenić ich codzienny trud. Dzięki współpracy i stosowaniu się mieszkańców miasta do zaleceń i nałożonych na nich ograniczeń, łatwiej jest wspólnie przetrwać ten trudny czas.