Sosnowiecki policjant zwycięzcą VI Spławikowych Zawodów Wędkarskich

Data publikacji 23.09.2019

Sosnowiecki policjant asp. szt. Mariusz Chrząstek zwyciężył w VI Spławikowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Terenowego NSZZ Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Pszczynie. W zawodach wzięło udział sześciu funkcjonariuszy sosnowieckiej Komendy. W klasyfikacji drużynowej nasz zespół zajął III miejsce.

Zawody odbyły się w dniu 20.09.2019 r na zbiorniku wodnym w Kobiórze przy ul. Leśników. Asp.szt.Mariusz Chrząstek zwyciężył klasyfikację indywidualną pokonując 35 rywali. Do współzawodnictwa stanęli policjanci z całego garnizonu śląskiego. Komendę Miejską Policji w Sosnowcu reprezentowało 6 policjantów:

• podkom. Oskar Bil
  • asp.szt. Marcin Krawiec
  • asp.szt. Piotr Rydzek
  • asp. Mariusz Chrząstek
  • mł.asp. Michał Szczypa
  • mł.asp. Wojciech Dobczyński

W klasyfikacji drużynowej zespół Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu zajął III miejsce. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Gratulujemy!