Poszukujemy sprawcy zniszczenia mienia - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Wiadomości

Poszukujemy sprawcy zniszczenia mienia

Data publikacji 25.07.2019

Sosnowieccy policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który w nocy z 22 na 23 lipca 2019 roku w Sosnowcu na parkingu osiedlowym przy ul. Naruszewicza dokonał zniszczenia mienia. Sprawca pomalował farbą w spray`u zaparkowane tam samochody. Publikujemy nagranie z tego zdarzenia. Które zarejestrowały kamery monitoringu.

W nocy z 22 na 23 lipca 2019 r mężczyzna o nieustalonej dotychczas tożsamości dokonał zniszczenia kilku zaparkowanych na parkingu osiedlowym przy ul. Naruszewicza. Sprawca pomalował je farbą w spray`u. Poniżej publikujemy nagranie monitoringu, na którym całe zdarzenie zostało zarejestrowane. Wszystkie osoby, które posiadają w tej sprawie jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod nr 032 2691300 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Przestępstwo zniszczenia mienia to ta szczególna grupa przestępstw, które ścigane są na wniosek osoby pokrzywdzonej. Aby policjanci mogli podjąć czynności w tego rodzaju sprawie, konieczny jest wniosek o ściganie złożony przez osobę, której mienie zostało zniszczone. Dotychczas tylko jedna z pokrzywdzonych osób złożyła taki wniosek, jednak to już wystarcza by policjanci mogli rozpocząć działania. Niewykluczone także, że w najbliższych dniach kolejni pokrzywdzeni w tej sprawie również złożą oficjalne zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.

Ładowanie odtwarzacza...