Wiadomości

Pedofil w rękach sosnowieckich stróży prawa. Kusił pieniędzmi

Data publikacji 08.08.2018

Na wniosek sosnowieckich kryminalnych Sąd zastosował areszt dla 45 latka z Będzina, który usłyszał zarzut prezentowania innych czynności seksualnych osobom nieletnim. Policja zabezpieczyła już materiał monitoringu, który posłuży jako dowód w sprawie. Zabezpieczono także w mieszkaniu mężczyzny broń gazową z amunicją, telefony komórkowe i komputer.Zatrzymanemu grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

art. 200 kk§4. kto w celu swojego zaspokojenia seksualnego lub zaspokojenia seksualnego innej osoby prezentuje małoletniemu poniżej lat 15 wykonanie czynności seksualnej podlega karze do 3 lat pozbawienia wolności

Zarzut o takiej treści usłyszał 45-latek, który na trenie Sosnowca wynajmował mieszkanie. Ustalenia sosnowieckich kryminalnych doprowadziły do zebrania materiału w sprawie, ustalenia faktów i w konsekwencji do zatrzymania mężczyzny, który na przestrzeni ostatniego miesiąca w Sosnowcu kusił nieletnich pieniędzmi trzymanymi w ręku dokonując przy tym innych czynności seksualnych. Kiedy stróże prawa znaleźli się pod drzwiami wynajmowanego przez niego mieszkania mężczyzna miał świadomość, że kara za jego czyny jest już nieunikniona, a funkcjonariusze nie odejdą spod jego drzwi. Postanowił zabarykadować się w mieszkaniu. Jakież było jego zdziwienie, kiedy po chwili policjantom wsparcia udzielili strażacy. Zdesperowany 45-latek wówczas uległ i podporządkował się wydawanym przez mundurowych poleceniom. Obecnie przebywa w areszcie i oczekuje na decyzje podjęte przez sąd w jego sprawie.