Policja poszukuje świadków potrącenia pieszej - Ogłoszenia - Komenda Miejska Policji w Sosnowcu

Ogłoszenia

Policja poszukuje świadków potrącenia pieszej

Policja prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego jaki zaistniał 25 kwietnia 2014 roku na skrzyżowaniu ulic Braci Mieroszewskich i Lenartowicza. Kierujący samochodem marki Opel potrącił pieszą na oznakowanym przejściu dla pieszych i oddalił się z miejsca tego zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanej. Świadków prosimy o pilny kontakt.

Jak ustalili policjanci Referatu Dochodzeniowo – Śledczego Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu do zdarzenia drogowego doszło 25 kwietnia 2014 roku około godziny 13.40. Przy skrzyżowaniu ulic Braci Mieroszewskich i Lenartowicza nieustalony kierowca samochodem marki Opel potrącił przechodzącą przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych kobietę, po czym oddalił się nie udzielając pomocy poszkodowanej. Kierowca odjechał w kierunku ulicy ks. Blachnickiego.

Świadków mogących przekazać informacje w tej sprawie prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny – Referat Dochodzeniowo Śledczy Wydziału Kryminalnego KMP w Sosnowcu, pokój nr 308a, telefon 32/ 29-61-306.

Dziękujemy za pomoc.